היי, כייף שבאתם, אנחנו כאן כדי שתרגישו יופי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עמוד הביתמחקרים קליניים

מחקרים קליניים

מכשירי Silk'n עברו בדיקות קליניות על ידי צוות המומחים שלנו, המנוסים בביצוע בדיקות קליניות למכשירים קוסמטיים. בדיקות קליניות ממלאות תפקיד מפתח בביסוס ההצהרות שאתם רואים במקומות רבים באתר ועל גבי אריזות המוצרים – הצהרות בעניין המוצרים השונים שלנו. בנוסף, הבדיקות הקליניות משמשות להבטחת בטיחות השימוש במוצרים.

הצהרות היצרן לגבי מוצרים חייבות להיות מגובות על ידי נתונים שנאספו במהלך מחקרים רפואיים. נתונים אלה נדרשים לרשויות הצרכנות ולצרכנים עצמם. הצרכן העכשווי דורש מידע קשיח לגבי המכשירים שהוא שוקל לרכוש ורוצה לוודא שהם אכן מבצעים את מה שפורסם וכמובן – שהם בטוחים לשימוש.

בדף הזה אנחנו מרכזים עבודות מחקר קליניות בנושא מכשירי Silk'n להסרת שיער, אנטי אייג'ינג, וטיפול באקנה. המחקרים בוצעו על ידי רופאים מנוסים המתמחים בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים, ובעלי ידע רב על האופן בו עובדים מכשירי Silk'n השונים. עם הזמן נעלה לכאן עוד מידע, כדאי לעקוב.

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער –
מכשירי Silk'n Flash&GO עם טכנולוגיית IPL

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער – מכשירי Silk'n Flash&GO עם טכנולוגיית IPL

מחברות: Tina S. Alster, MD, and Elizabeth L. Tanzi, MD

אודות המחקר

הרופאות טינה אלסטר ואליזבת טנזי ערכו מחקר מפורט כדי להעריך את בטיחותו ויעילותו של מכשיר להסרת שיער IPL המיועד לשימוש ביתי. עשרים נשים עם שיער כהה באזורי גוף שאינם פנים (זרועות, רגליים וכד'), ערכו שלושה טיפולים עצמיים במרווחים של שבועיים באמצעות מכשיר הסרת שיער של Silk'n המתבסס על טכנולוגיית IPL. כמו כן נבדקו אזורי עור שלא טופלו ונערכו השוואות. תצלומים קליניים וספירת שיער נערכו לפני הטיפול, כמו גם בחודשים הראשון, השלישי והשישי מתחילת הטיפול. תועדו גם תופעות לוואי וציוני שביעות רצון של המטופלות.

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער – מכשירי Silk'n Infinity עם טכנולוגיית IPL

מחברות: Dr. Michael H. Gold, MD – FAAD & Hela Goren, Ph.D. Biology MD

אודות המחקר

ד"ר מוצ'אל גולד והלה גורן, ערכו מחקר קליני להערכת בטיחות ויעילות מכשיר ה- Silk'n Infinity IPL, המיועד להסרת שיער לשימוש ביתי, גם על עור כהה. 15 נשים עם סוגי עור V ו- VI ושיער כהה ערכו שישה טיפולים עצמיים במרווחים של שבועיים, באמצעות מכשיר סילק'ן אינפיניטי להסרת שיער. ספירת שיער וצילומים בוצעו לפני הטיפול ובחודש הראשון והשלישי לאחר הטיפול האחרון.

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער –
מכשיר Silk'n SensEpil

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער – מכשיר Silk'n SensEpil

מחברים: Courtney M.L. Elm, BS, Irmina D. Wallander, BA, Susan E. Walgrave, MD, & Brian D. Zelickson, MD

אודות המחקר

קורטני אלם, אירמינה וולנדר, סוזן וולגרייב ובריאן זליקסון, ערכו מחקר קליני כדי לקבוע את יעילותו ובטיחותו של מכשיר Silk'n SensEpil המיועד לטיפולי הסרת שיער בבית. נבדקו עשרה מבוגרים עם סוגי עור I – IV בעלי שיער כהה באזורי גוף שאינם פנים. הנבדקים קיבלו ארבעה עד שישה טיפולים בלוח זמנים דו שבועי. הטיפולים בוצעו על ידי אנשי צוות קליניים מאומנים. התגובות הוערכו על ידי ביצוע ספירת שיער ידנית באמצעות הגדלה. תמונות צולמו לפני הטיפול ובכל ביקור שלאחר מכן.

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער – מכשירי Silk'n Flash&GO

מחברים: Dr. Michael H. Gold, MD, Julie A. Biron, BSc & Brynne Thompson, RN, CCRP

אודות המחקר

הרופא מייקל גולד, סטודנטית לתואר ראשון ג'ולי בירון וברין תומפסון RN, CCRP השלימו הערכה קלינית של מכשיר להסרת שיער Silk'n למטופלים עם שיער פנים לא רצוי. 17 מטופלים נרשמו בתחילה להשתתפות בניסוי; עם זאת, שניים נשרו. המטופלים קיבלו שישה טיפולים דו שבועיים עם מכשיר Silk'n Flash&GO באזורי הפנים מתחת לגובה עצם הלחי. ביקורי מעקב נערכו לאחר חודש ושלושה חודשים ממועד הטיפול האחרון.

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער –
מכשיר Silk'n SensEpil

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער – מכשיר Silk'n SensEpil

מחברים: R. Stephen Mulholland, M.D.

אודות המחקר

באמצעות מכשיר הסרת השיער הביתי של Silk'n Senspil, ערך ד"ר מולהולנד מחקר קליני מעמיק על מידת יעילותו של המכשיר להסרת שיער בפנים. במחקר השתתפו 42 נבדקים שערכו טיפולים עצמיים בפניהם, מתחת לקו הלחיים. רוב האזורים שטופלו היו השפה העליונה או הסנטר. ספירת שיער בוצעה לפני ואחרי הטיפולים, ניתוח המידע בוצע על ידי גורם בלתי תלוי.

מחקרים קליניים בתחום הסרת שיער – מכשירי Silk'n

מחבר: R. Stephen Mulholland, M.D

אודות המחקר

ד"ר מולהולנד ערך מחקר קליני מעמיק עם 110 נבדקים במשך 12 חודשים על מידת היעילות של מכשיר הסרת שיער ביתי סילק'ן להסרת שיער באזור הביקיני (98), בתי שחי (79), רגליים תחתונות (85) וזרועות (38). הטיפולים בוצעו על ידי הנבדקים בבית, לאחר שעברו את הטיפול הראשון אצל אחות מיומנת להסרת שיער. כמו במחקרים אחרים, ספירת שיער בוצעה לפני ואחרי הטיפולים.

מחקרים קליניים בתחום אקנה –
מכשיר Silk'n Blue

מחקרים קליניים בתחום אקנה – מכשיר Silk'n Blue

מחברים: Michael H. Gold MD, Julie A. Biron BSc & Whitney Sensing LPN, CCRP

אודות המחקר

ד"ר גולד ביצע יחד עם ג'ולי בירון וויטני סנסינג מחקר קליני על מנת להעריך את יעילות מכשיר ה- Silk'n Blue לטיפול באקנה דלקתית קלה עד בינונית, וכן לקבוע אם האדם הממוצע היה מסוגל להבין בקלות כיצד לשימוש בהתקן, כמתואר במדריך למשתמש של המוצר. תמונות צולמו והחולים עברו שמונה טיפולי אקנה עם המכשיר במשך 4 שבועות. המעקב היה אחרי חודש ושלושה חודשים.

מחקרים קליניים בתחום אקנה –
מכשיר Silk'n Blue

מחקרים קליניים בתחום אקנה – מכשיר Silk'n Blue

מחברות: Judith Hellman MD & Cielo A. Ramirez

אודות המחקר

ד"ר הלמן וסיילו רמירז ביצעו מחקר עוקבה פרוספקטיבי פתוח בן 12 שבועות, בו השתתפו 15 משתתפים (12 נשים 3 גברים), כדי לקבוע את השינויים במספר הנגעים הדלקתיים בקרב חולי אקנה באמצעות מכשיר הטיפול באקנה Silk'n Blue. מטרתו השנייה של המחקר הייתה להעריך את היעילות, תאימות השימוש והבטיחות של המכשיר. ספירת נגעים במעקב בוצעה לאחר חודש ושלושה. תמונות צולמו בכל הביקורים.

נגישות

אנחנו פה בשבילכם!

אם אתם צריכים יעוץ, ליווי, תמיכה,
או מחפשים את המתנה הנכונה –
אנחנו כאן כדי לעזור.
שירות לקוחות: 09-777-1414 09-777-1414 ראשון – חמישי 09:00-17:00 contact@silkn.co.il